Standaard rooster seizoen 2019/2020

!!Let op, tijdens de kerstvakantie 21 december tot en met 5 januari 2020 is er een roosterwijziging!! Zie roosterwijzigingen

 

Maandag

 09.30 - 10.30 uur Vrouwen zwemmen
10.30 - 12.00 uur Banen zwemmen/ zwangerschapszwemmen
12.30 - 15.30 uur Recreatief zwemmen (diepe bad)
14.00 - 14.30 uur Meer bewegen voor ouderen
16.30 - 17.15 uur Banen zwemmen(vier banen beschikbaar)
17.15 - 18:00 uur Banen zwemmen(2 banen in het midden beschikbaar)

19.00 - 20.30 uur Banen zwemmen(drie banen beschikbaar)

Dinsdag

 07.00  -  9.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)
13.15 - 15.30 uur Recreatief zwemmen
16.30 - 18.00 uur Banen zwemmen(vier banen beschikbaar)
20.00 - 21.30 uur Recreatief zwemmen

Woensdag

11.00 - 13.00 uur Recreatief zwemmen (diepe bad vier banen beschikbaar)
16.30 - 18.15 uur Banen zwemmen(vier banen beschikbaar)

Donderdag

07.00 - 09.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)
11.00 - 12.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)
12.30 - 15.30 uur Recreatief zwemmen (diepe bad)
15.30 - 16.30 uur Banen zwemmen (2 banen in het midden beschikbaar)
16.30 - 17.15 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)
20.15 - 22.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)

Vrijdag

08.00 - 12.00 uur Banen zwemmen
09.30 - 12.00 uur Volwassenen en meer bewegen voor ouderen
12.30 - 15.30 uur Recreatief zwemmen
16.30 - 18.00 uur Banen zwemmen(vier banen beschikbaar)

Zaterdag

09.00 - 12.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)

Zondag

09.45 - 12.15 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)
12.15 - 15.00 uur Recreatief zwemmen (vier banen beschikbaar)

 

Zwemles voor kinderen

Maandag

15.30 -16.15 uur Watervrij
15.30 -15.40 uur B en C-diploma
16.30 -17.15 uur A-diploma
17.15 -18.00 uur A-diploma

Dinsdag

07.00 - 08.00 uur B- en C-diploma
15.30 -16.15 uur Watervrij
15.30 -16.30 uur B en C-diploma
16.30 -17.15 uur A-diploma
17.15 -18.00 uur A-diploma

Woensdag

13.30 -14.15 uur A-diploma
15.30 -16.30 uur B en C-diploma
16.30 -17.15 uur A-diploma
17.15 -18.15 uur Zwemvaardigheid

Donderdag

07.00 -07.45 uur A-diploma (instructie en bodem samen)
15.30 -16.15 uur Watervrij
15.30 -16.30 uur B en zwemvaardigheid I-diploma
16.30 -17.15 uur A-diploma
17.15 - 18.45 uur Quickstart

Vrijdag

15.30 -16.15 uur Watervrij
15.30 -16.30 uur B en C-diploma
16.30 -17.15 uur A-diploma
17.15 -18.00 uur Selectiegroep A
17.15 -18.45 uur Quickstart

Zaterdag

08.00 -08.45 uur Watervrij
09.00 -09.45 uur A-diploma
09.45 -10.30 uur A-diploma
10.30 -11.15 uur Watervrij en Selectiegroep A
10.30 -11.15 uur watervrij
11.15 -12.15 uur B-diploma
12.15 -13.15 uur C-diploma
11.45 -13.15 uur Quickstart

Zondag

09.00 - 09.45 uur Watervrij
09.45 -10.30 uur A-diploma
10.30 -11.15 uur A-diploma
11.15 -12.15 uur B-diploma
11.15 -12.00 uur Watervrij